Contact

Onze medewerkers staan 24/7 voor u klaar voor al uw vragen.

onze vestigingen

Bel BUKO Huisvesting op het algemene nummer 0251 – 26 27 27 of mail naar huisvesting@buko.nl. 

Onze 250 medewerkers staan 24/7 vanuit onze vestigingen in Beverwijk, Heinenoord, Vuren en Zaltbommel voor u klaar.

BUKO Bouw & Winkels

Havendijk 21
5301 HG Zaltbommel

Postbus 39
5300 AA Zaltbommel

t: 0418 – 57 33 33

bouw@buko.nl
winkels@buko.nl

BUKO Bouwsystemen

Waaldijk 64
4214 LB Vuren

Postbus 40
4200 AA Gorinchem

t: 0183 – 65 84 00

bouwsystemen@buko.nl

BUKO Huisvesting Beverwijk

BUKO Bedrijvenpark 2
1943 AG Beverwijk

Postbus 519
1940 AM Beverwijk

t: 0251 – 26 27 28

beverwijk@buko.nl 

BUKO Huisvesting Rijnmond

Boonsweg 63a
3274 LH Heinenoord

t: 010 – 50 11 755

rijnmond@buko.nl

Complete dienstverlening

Begeleiding van ontwerp tot oplevering
Wij verzorgen de informatievoorziening aan omwonenden
Aanvragen van benodigde vergunningen regelen we graag voor u
Huur, koop of lease? Wij denken mee over de meest geschikte financieringsvorm

TROTS DAT WE MOGEN WERKEN VOOR